top of page

E-Ticaret ve İnternet Reklamcılığı

Mobil Duyarlı E-ticaret web sitesi paketleri ve fiyatları, bütçeden bağımsız olarak ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Her bütçeye uygun çözümler sunuyoruz, siz proje ürün ve hizmetlerinizi, hedef kitlenizi belirtin sizin için en iyi alternatifi belirleyelim.

E-Ticaret sitenizin kurulumu, yönetimi, ürün yükleme ve yönetimi, internet reklamları ile desteklenmesi konusunda profesyonel destekler sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin ve özel bir fiyat teklifi isteyin.

 • E-İmza

  E-İmza, kişinin imzasının elektronik halidir. Temel anlamda E-İmza ile elektronik olarak oluşturulan dokümanların imzalanması işlemini gerçekleştirebilirsiniz. E-İmza bununla beraber elektronik işlemlerde yapılan işlemin hangi şahsa ait olduğunu ve yapılan işlemin inkâr durumunun olmadığını ispatlayan sayısal verilerdir.

 • Kişisel Elektronik Posta(KEP)

  Kayıtlı elektronik posta (KEP); elektronik postayı gönderen ve alanın belirli olduğu elektronik posta sistemidir. KEP Tamamen hukuki geçerliliğe sahiptir ve içeriği değiştirilemez.

 • E-Fatura

  E-Fatura, kâğıt faturanın karşılığını sağlayan elektronik faturadır. T.C. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenmiş olan standartları sağlayan kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. Aslında E-Fatura yeni bir sistem değildir . Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen E-Fatura, ülkemizde 397 sıra nolu VUK tebliğiyle hayata geçirilerek, 5 Mart 2010 tarihinden itibaren uygulamaya geçilmiştir.

 • E-Arşiv Fatura

  E-Arşiv, e-fatura uygulaması dışında kalan , e-faturaya geçiş sağlamamış mükelleflere elektronik olarak kesilen faturadır. Bununla beraber E-Faturaya geçmemiş kurumsal ve bireysel müşterilerinin kullandıkları ve müşterilerinin taraflarına bildirmiş oldukları bir mail adresine ya da SMS numarasına PDF formatında gönderilen fatura tipidir.

 • E-Serbest Meslek Makbuzu (E-SMM)

  E-Serbest Meslek Makbuzu, kâğıt serbest meslek makbuzu ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. Elektronik Serbest Meslek Makbuzu (E-SMM): Elektronik belge biçiminde oluşturulmuş serbest meslek makbuzu temsil eder.

 • E-İrsaliye

  E-İrsaliye belgesi, kâğıt ortamdaki “sevk irsaliyesi” belgesi ile aynı hukuki niteliklere sahip olan belge türüdür.

 • E-Defter

  Bir firma, e-Defter uygulamasını kullanmaya başladıktan sonra içeriği Gelir İdaresi Başkanlığı’na (GİB) göndermez. Bununla beraber muhasebe kayıtları GİB’e aktarılmaz. Özet olarak kabul edilen ve berat denilen bilgiler GİB’e gönderilir.

bottom of page